Faberlic-skaistums,dzīvesstils, finansiāla neatkarība!


Faberlic - lielākā Krievijas kompānija tiešās pārdošanas tirgū, unikālas, patentētas skābekļa kosmētikas ražotājs, kas nogādā skābekli ādas dziļākajos slāņos,pilna līdzekļu gamma, kas paredzēti ādas un matu kopšanai, ekskluzīva franču parfimērija, dekoratīvā kosmētika, produkti mājoklim un veselībai,apģērbi visai ģimenei! Viss-vienā katalogā!

Faberlic piedāvā-Uzzināt visu par ādas kopšanu, grimu, modi un jaunākajām tendencēm, mājokļa kopšanu un veselīgu dzīves veidu.
Lieliski izskatīties un dāvāt skaistumu visiem, kas vēlas mainīt pasauli, sākot ar sevi.
Sajust, kā nelieli ikdienas soļi, virzoties pretī savam mērķim palīdz sasniegt iespaidīgus rezultātus.

Faberlic piedāvā jums vairākus sadarbības variantus. Pēc reģistrēšanās kompānijā jums tiek piedāvātas izvēles iespējas:

Kļūt par VIP- pircēju un saņemt iespēju iegādāties dabai un cilvēkam draudzīgus kvalitatīvus produktus mājoklim, skaistumam un veselībai,modernus apģērbus visai ģimenei no visa mūsu produktu klāsta ar pastāvīgu atlaidi sākot ar 20% līdz 35%!.

Jūs ietaupīsiet ģimenes budžetu, iegādājoties visu nepieciešamo mājoklim, skaistumam un veselībai ar lielām atlaidēm,saņemsiet neskaitāmas dāvanas.

Jūs piedāvājat produktus saviem klientiem (draugiem, paziņām, kolēģiem) un saņemat tūlītēju peļņu - starpību starp kataloga cenu un Konsultanta cenu.

Tālāk jūs varat paplašināt savu ienākumu iespējas, sākot uzaicināt pievienoties biznesam visus, kas, tāpat kā jūs, ir ieinteresēti gūt papildus ienākumus.

Palielinoties konsultantu skaitam grupā un viņu pārdošanas apjomiem, palielinās arī jūsu ikmēneša atlīdzība par efektīvu darbu ar savu struktūru.

Skaistumkopšana, jaunas iepazīšanās, nepārtraukta izaugsme un brīvības sajūta kļūst par Jūsu uzticamiem sabiedrotiem .

Šeit jūs atradīsiet īstus draugus ar līdzīgām interesēm un dzīves uzskatiem. Faberlic jūs nekad nebūsiet vientuļi.

Vai Faberlic kļūs par jūsu hobiju, vai arī jūs vēlēsieties sasniegt tik tiešām lielus augstumus ar neierobežotu ienākumu iespējām - tas jāizlemj jums.

Faberlic piedāvā bezmaksas reģistrāciju, tāpēc viss, kas jums nepieciešams, lai pievienotos Faberlic, - jāaizpilda anketu , jāsaņem individuālo reģistrācijas numuru un paroli, lai varētu ieiet personīgajā kabinetā!

REĢISTRĒJIETIES!

Aizpildiet anketu! Lai reģistrācija noritētu veiksmīgi, aizpildiet visus lodziņus!

Dienas laikā uz jūsu telefonu tiks nosūtītas divas ziņas.

1.Jūsu unikālais reģistrācijas numurs un parole .

2.Aktivizācijas kods.

Kad esat saņēmuši šīs ziņas, uzreiz varat iet uz oficiālo kompānijas mājaslapu, ielogojoties ar reģistrācijas numuru un paroli, kuru saņēmāt īsziņā.

Kad būsiet ielogojušies mājaslapā, ievadiet aktivizācijas kodu , kuru saņēmāt īsziņā, lodziņā, kurā tas tiek prasīts.

Izdariet to uzreiz, un Jums uzreiz tiks piedāvāti visi Faberlic kompānijas produkti sākot ar 20% atlaidi, akcijas, bonusi.

Kā arī, Jūs e-pastā saņemsiet vēstuli no kompānijas.

Vēstulē būs atkārtota informācija ar Jūsu unikālo reģistrācijas numuru, paroli , kā arī sīkāka informācija par Jūsu darbaudzinātāju-palīgu, kurš palīdzēs Jums veikt pirmos soļus.


*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

Aizpildot šo anketu dalībnieks piekrīt, ka visa personīgā informācija tiks uzglabāta Faberlic datu bāzē un tiks aizsargāta ar parolēm. Apliecinām, ka sniegtie dati netiks izpausti citām personām
Lapā izmantoti materiāli no oficiālās Faberlic  mājaslapas.

 .