FABERLIC IESPĒJU PREZENTĀCIJA


Šajā prezentācijā mēs pastāstīsim Jums par galvenajām priekšrocībām, kas būs interesantas Jums kā cilvēkam, kurš vēlas gūt papildus ienākumus Kompānijā.

     Vispirms  vēlamies pateikt to, ka Faberlic – tā ir Krievijas Kompānija-ražotājuzņēmums, kurš atrodas tiešās tirdzniecības tirgū jau 21 gadus. Tas, ka Kompānija atrodas Krievijā, ļauj tai būt neatkarīgai no valūtas kursu svārstībām un samazināt izmaksas muitas nodevām. Bet tas, savukārt, ietekmē galapatērētājiem paredzēto produktu cenu. 

     Faberlic – tā ir starptautiska Kompānija, kas pārstāvēta 46 pasaules valstīs. Tas nozīmē, ka Jums ir iespēja uzaicināt pievienoties Faberlic cilvēkus no citām valstīm. Vēlamies uzsvērt to, ka visām valstīm spēkā ir viens mārketinga plāns – tas ļaus Jums viegli aprēķināt savus ienākumus! 

   Kļūstot par Kompānijas Konsultantu, Jūs uzsāksiet savu biznesu bez ieguldījumiem un riska. Tas ir pievilcīgs piedāvājums, jo Kompānija nodrošinās Jūs ar pieprasītiem un kvalitatīviem produktiem, reklāmu, organizēs loģistiku un cenu veidošanu, kā arī piedāvās visu nepieciešamo atbalstu produktu virzīšanai tirgū.

    Tas ir absolūti legāls bizness. Jūsu darbības sākumā, kamēr Jums būs nelielies apgrozījums, Jūs saņemsiet pārskaitījumu uz Jūsu Personīgo Konsultanta kontu, kas atrodas Kompānijas mājas lapā Personīgajā kabinetā, un varēsiet ar šo naudu apmaksāt līdz 65% no Jūsu nākamo pasūtījumu summas. Turpinot veidot karjeru Kompānijā, Jūsu apgrozījums palielināsies. Jūs varēsiet kļūt par nodokļu maksātāju, kā arī Aģentu Punkta īpašnieku un saņemsiet naudas atlīdzību uz Jūsu norēķinu kontu bankā. 

   Faberlic piedāvā plašu produktu klāstu. Tas ļaus apmierināt cilvēku vajadzības pēc ikdienas patēriņa precēm. Katrā katalogā tiek piedāvāti vairāk nekā 1000 produktu nosaukumi 15 kategorijās.

    Kopā ar Faberlic Jūs varēsiet nodarboties ar biznesu jebkurā laikā, neizejot no mājām.

   Kompānija nodrošina atbalstu un palīdzību saviem Konsultantiem.

Vēlamies iepazīstināt Jūs ar Faberlic dibinātāju un Prezidentu – Alekseju Ņečajevu. Tieši viņš ir lielas Krievijas Kompānijas – Faberlic īpašnieks, kas ražo unikālu skābekļa kosmētiku. 

Mūsu Kompānijas liela priekšrocība – pašiem savs Zinātnisko izstrāžu centrs. Pateicoties tam, Faberlic Kompānija ir ieguvusi 32 patentus, bet katalogā parādās ultra mūsdienīgi jaunumi. Mēs izmantojam atklājumus kosmetoloģijas jomā, kas saņēmuši Nobela prēmiju, un ražojam inovatīvus līdzekļus, kuriem nav analogu pasaulē. 

Faberlic – tas ir ražotājuzņēmums. Pēc potenciālo jaudu līmeņa un ražošanas platību mērogiem rūpnīca pieskaitāma vislielāko Krievijas kosmētikas uzņēmumu skaitam.

Turklāt Faberlic – tā ir vienīgā Krievijas kosmētikas kompānija, kas iekļauta ТОР-100 pasaules lielāko kosmētikas kompāniju topā.

Vēlamies pastāstīt Jums to, kāpēc Faberlic uzticas miljoniem cilvēku. Ņemot vērā statistikas datus, produktu cena, kvalitāte un drošība – tie ir galveni kritēriji, kas tiek ņemti vērā, izvēloties kosmētiku, produktus mājai utt.

Produktu kvalitāte atkarīga no sastāvā iekļautām vielām un kvalitātes kontroles ražošanas laikā. Faberlic produktu augsto kvalitāti garantē starptautiskie standarti GMP un ISO*. Un, protams, visi produkti, kas iekļauti Faberlic katalogā, iziet obligāto testēšanu saskaņā ar GOST un SANPIN prasībām. 

Faberlic Kompānija iekļauta nekaitīgu un drošu produktu valsts ražotājuzņēmumu reģistrā. Mēs netestējam produktus uz dzīvniekiem, kā arī izmantojam iepakojumu, kas bioloģiski sadalās. Mūsu produkti ir ekoloģiski un nekaitīgi. Piemēram, veļas pulvera sastāvā iekļautas virsmaktīvās vielas, kas bioloģiski sadalās, tas nesatur fosfātus, kas kaitē apkārtējai videi. 

Ar Faberlic sadarbojas pasaulē plaši pazīstami parfimēri: Pjērs Burdons, Tomā Fontēns, Bertrāns Dušofurs, Delfina Lebeau, kas sadarbojas ar tādiem zīmoliem kā Christian Dior, Escada, Givenchy, FENDI, Sonia Rykiel un citi.

 Turklāt Faberlic ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar Krievijas modes mākslinieci Aļonu Ahmaduļinu. 2007. gadā Aļona Ahmaduļina uzvarēja konkursā un ieguva tiesības veidot formu Krievijas olimpiskajai komandai. Bet 2009. gadā tieši viņa kļuva par „Eirovīzijas” konkursa dizaineri. 

No 2017. gada ar mūsu Kompāniju sadarbojas Krievijas modes mākslinieks Valentīns Judaškins. Pašlaik Valentīna Judaškina Modes nams ir viens no vadošajiem Krievijā. Dizainera modes skates tiek rīkotas Parīzē, Milānā un Maskavā. Judaškina darbi ir kļuvuši par Luvras Kostīmu muzeja un Kalifornijas Modes muzeja eksponātiem. 2016. gadā Modes nams Valentin Yudashkin kļuva par Francijas Augstās Modes Palātas, pret-а-porte un modelētāju federācijas pilntiesīgu locekli. Tas ir pirmais Krievijas modes industrijas zīmols, kuram izrādīts tāds gods.

 2017. gada oktobrī Faberlic piedāvāja jaunu modes sadarbības projektu. Šoreiz ar populāro stilistu un modes ekspertu Aleksandru Rogovu. 

Lai apliecinātu produktu augsto kvalitāti, mēs piedalāmies starptautiskos konkursos un izstādēs. 20 gadu darbības laikā Faberlic Kompānija saņēmusi vairāk nekā 30 apbalvojumus dažādās nominācijās.

Kompānija saņēma 11 parfimērijas Oskarus, kļuva par „Patērētāju tiesības un apkalpošanas kvalitāte” prēmijas laureāti, konkursa „Mana kosmētika” daudzkārtēju laureāti, kuru organizē Krievijas parfimērijas un kosmētikas asociācija.

 2016. gadā 7. ikgadējās „Patērētāju tiesības un apkalpošanas kvalitāte” prēmijas apbalvošanas ceremonijas laikā Faberlic veselības saglabāšanai paredzētie produkti saņēma apbalvojumu nominācijā „Tautas patēriņa produkti”.


Starptautiskajā forumā „Interexposhow” konkursā par labāko sadzīves un profesionālo ķīmiju „Kristāla lotoss” tīrīšanas līdzekļi no „Dom Faberlic” līnijas saņēma zelta medaļas. Vēl Kompāniju apbalvoja ar diplomu nominācijā „Gada izrāviens” par augstu kvalitāti, mērķtiecību un nepārtrauktu produktu pilnveidošanu. 

Faberlic – ražotājkompānija, kas savu produktu virzīšana tirgū izvēlējās tiešo tirdzniecību. 

 Tiešā tirdzniecība – tā ir produktu virzība no ražotāja pie patērētāja „bez veikala starpniecības”, apejot vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. Šodien tiešā tirdzniecība – tā ir visprogresīvākā un visefektīvākā biznesa vadības metode.

 Šāda produktu virzīšanas metode ir izdevīga visiem

Izdevīgi Konsultantam. Cilvēkiem, kas izvēlējušies sadarboties ar Kompāniju, ir iespēja gūt papildus ienākumus, kā arī viņi var nopietni pievērsties uzņēmējdarbībai. Sadarboties ar Faberlic ir ne tikai izdevīgi, bet arī ļoti ērti: Jūs varat strādāt jebkurā laikā, neizejot no mājām. Faberlic – tas ir ne tikai darbs, bet arī vispusīga saziņa, dažādu pasākumu apmeklēšana. Daudziem sadarbība ar Kompāniju – tā ir pašrealizēšanās iespēja.

 Tiešā tirdzniecība ir izdevīga klientiem. Faberlic produktiem nav vairumtirdzniecības, mazumtirdzniecības un veikala uzcenojumi, tāpēc Kompānija var piedāvāt savus produktus par pieņemamām cenām. Produktu virzīšana ar ieteikšanas palīdzību, izmantojot neatkarīgus Konsultantus, izraisa klientu uzticību: „Es esmu Kompānijas Konsultante, es lietoju pati, man patīk, un es iesaku Jums lietot šos produktus”. Tiešā tirdzniecība ir izdevīga, pateicoties ērtam un kvalitatīvam servisam, kurā ietilpst personīga produktu demonstrācija un izsmeļošas informācijas sniegšana par tiem. Turklāt tas palīdzēs ietaupīt spēkus un laiku: Faberlic piedāvā gatavus risinājumus visai ģimenei, klients var veikt pasūtījumu un saņemt produktus, neizejot no mājām. 

Tas nozīmē, ka tiešā tirdzniecība – tas ir vislabākais veids kā piedāvāt galapatērētājam produktus par pieņemamām cenām, tai pat laikā saglabājot augstu kvalitāti. 

Tirgū ir daudzas kompānijas, kas nodarbojas ar tiešo tirdzniecību. Kāpēc izvēlēties tieši Faberlic?

 Izņemot iepriekš uzskaitītās priekšrocības, Faberlic – tās ir 15 produktu kategorijas 4 virzienos: māja, skaistums, veselība, apģērbi un aksesuāri. Tie ir 19 katalogi gadā, tie ir 5 000 produktu nosaukumi, tie ir vairāk nekā 1 100 produkti katrā katalogā, kā arī tie ir 5 000 000 klienti 46 pasaules valstīs!

    Plašais un daudzveidīgais sortiments ļauj Jums strādāt praktiski ar jebkuru mērķauditoriju.

   Kompānijas produkti dod iespēju apmierināt visas ģimenes vajadzības pēc ikdienas pieprasījuma precēm.

  Lieliskā cenas un kvalitātes kombinācija ļauj mūsu piedāvājumam būt konkurētspējīgam tirgū. 

Darbības virzienā „Skaistumkopšana” tiek piedāvātas vairākas kategorijas.

Skābekļa kosmētika:

 Līdzekļi sejas kopšanai. Faberlic jau daudzus gadus nodarbojas ar jaunu produktu izstrādi un esošo produktu pilnveidošanu. Kompānijai ir sava laboratorija, kurā tiek veikti pētījumi. Tieši tāpēc mēs veidojam kosmētikas līnijas, kuras spēj apmierināt visdažādākās mūsdienu sievietes vajadzības. Kompānijai ir gan plaša patēriņa (mass market līmeņa) kosmētika, gan inovatīvi līdzekļi.  

 Dekoratīvā kosmētika. Mūsu katalogā tiek piedāvāti visi nepieciešamie līdzekļi dienas un vakara grima izveidei. Dekoratīvā kosmētika tiek ražota lielākajās Eiropas fabrikās (Francija, Vācija) un Japānā. Tā ir lieliska iespēja lietot luksusa līmeņa kosmētiku par pieņemamām cenām.

 Ķermeņa kopšanas līdzekļi. Sortimentā iekļautas visas ķermeņa kopšanai nepieciešamās lietas un ļoti plašs aromātu klāsts, kas spēs apmierināt pat visizvēlīgāko klientu vēlmes.

 Mēs piedāvājam visas matu kopšanai nepieciešamās lietas. Šampūni, balzami un maskas, matu krāsas un tonējošie šampūni, līdzekļi nevainojama matu sakārtojuma izveidei.

 Luksusa līmeņa aromātu pasaule. Jebkurš Faberlic aromāts – tā ir ideja, kuru izstrādājuši pasaulē plaši pazīstami parfimēri ekskluzīvi jums. Mūsu kolekcijā ir vairāk nekā 50 aromāti jebkurai gaumei: no viegliem citrusa aromātiem līdz siltiem austrumnieciskiem aromātiem, no maigiem ziedu aromātiem līdz saldiem gardēžu aromātiem. Ir arī pāriem domāti aromāti (viņam un viņai).

 Bērnu kosmētika. Mūsdienu bērniem patīk tēlot pieaugušos. Bet „mammas” kosmētika nav paredzēta mazuļu ādai. Mēs atrisinājām šo problēmu: izveidojām nekaitīgu līniju bērniem, kas paredzēta mazuļu kopšanai no dzimšanas līdz skolas vecumam. Mēs izmantojam pārtikas krāsvielas un aromatizētājus. Maigas formulas bez parabēniem. Visi līdzekļi ir hipoalerģiski.

 Mūsu kompānijā ir līnija, kas paredzēta vīriešiem – parfimēti šampūni un dušas geli, skūšanās līdzekļi un dezodoranti.

Nākamais virziens, par kuru vēlamies Jums pastāstīt, - tā ir „Dom Faberlic” līnija.

Mājas kosmētikas līnijā iekļauti līdzekļi veļas mazgāšanai un apģērbu kopšanai, trauku mazgāšanai un tīrīšanas līdzekļi jebkurām virsmām, līdzekļi gaisa attīrīšanai un virtuves šķidrās ziepes, kas novērš nepatīkamus aromātus no roku ādas.

 Mājas kosmētikas pamatā - dabīgās augu eļļas, dabīgie minerāli un augļu skābes. Visi līdzekļi ir nekaitīgi, ekoloģiski, bioloģiski sadalās un nepiesārņo apkārtējo vidi. Tiem ir patīkams aromāts.

Pateicoties tam, ka visi līdzekļi ir koncentrēti, vēlamais rezultāts tiek panākts ar mazāku līdzekļu izlietojumu, bet tas nozīmē, ka tas ļaus Jums ietaupīt. Šīs līnijas līdzekļi tiek ražoti Vācijā. 

Vēl viens virziens – veselība. Kompānija rūpējas ne tikai par skaistumu, bet arī par veselību. Jūs taču piekritīsiet, ka skaistumu nav iespējams saglabāt, neievērojot veselīgu dzīvesveidu?

 Mūsu Kompānija piedāvā plašu produktu klāstu veselības saglabāšanai un produktus funkcionālam uzturam. Produkti nesatur ĢMO, cukuru, glutēnu, holesterīnu, mākslīgos aromatizētājus. 

Kompānija piedāvā „DENAS” medicīnas aparātus, kas paredzēti lietošanai mājas apstākļos. Aparāti ir vienkārši lietojami, tos var izmantot jebkurā vecumā, tie ir kompakti un darbojas, izmantojot neatkarīgu barošanas avotu. Ārstnieciskie efekti: novērš sāpes, iekaisumus, kā arī piemīt imūnmodulējoša un antistresa iedarbība.  

Bet tagad  pastāstīsim Jums par ienākumu gūšanas veidiem ar Faberlic Kompāniju!

 Pastāv trīs veidi:

 Pirmā iespēja – tā ir ekonomija. Reģistrējoties Faberlic , Jūs varat iegādāties produktus ar atlaido sākot no 20%- 26%. Visiem labi zināms, ka ietaupīta nauda – tā ir nopelnīta nauda!

Otrā iespēja – tie ir papildus ienākumi, izņemot pamatdarbu. Kompānija maksā atlīdzību par preču apgrozījuma organizēšanu. Lietojiet produktus paši un iesakiet saviem draugiem un paziņām! Vēl Jūs varat izveidot savu bezmaksas interneta veikalu un pelnīt jebkurā laikā, neizejot no mājām.

Vēl viena iespēja – sava biznesa izveide ar tik spēcīgu partneri kā Faberlic. Kompānija var kļūt par Jūsu pamatdarbavietu. Jūs izveidojat savu struktūru, attīstāt to. Kļūstot par Kompānijas Partneri, Jūs varat gūt nepārtraukti pieaugošus ienākumus no komandas preču apgrozījuma, plānot to, saņemt iespaidīgus bonusus. Turklāt Jūs varat atvērt savu Aģentu Punktu. Tas ir Jūsu vēlmju īstenošanas ceļš pretī finansiālai neatkarībai. 

Kompānijā darbojas lieliskas motivācijas programmas. Viena no tām – Starta programma. 

Būt Jaunajam Konsultantam ir izdevīgi: par katru pasūtījumu vismaz 44,99 EUR vai 89,99 EUR vērtībā Jūs saņemsiet iecienītāko produktu komplektus par ļoti zemām cenām (par 5,99 EUR vai 1,99 EUR, ar atlaidi no 60 līdz 90%). Starta programma ilgst 9 katalogus un ļauj ietaupīt apmēram 200 eiro. Faberlic mājas lapā Personīgajā kabinetā var viegli izsekot Starta programmas rezultātiem.

Ko vēl Jūs iegūsiet, piedaloties Starta programmā? Jūs varat izmēģināt dažādas produktu kategorijas, bet tas nozīmē, ka varēsiet skaisti un pārliecinoši pastāstīt par tiem. Bet tas palīdzēs nodrošināt lieliskus pārdošanas rezultātus un piesaistīt jaunus pircējus!

Bez tam, pastāv vēl viena programma – „Faberlic VIP privilēģijas”. Šī programma domāta tiem, kas veic lielus pasūtījumus, proti, vismaz 230 eiro vērtībā (kataloga cenās).

 Programmas darbība ir samērā vienkārša: līdzko Jūs sāksiet izpildīt Personīgo pārdošanas apjomu vismaz 100 punktu vērtībā katru norēķinu periodu, Jūs saņemsiet papildus privilēģijas no Kompānijas:

        70% atlaide jebkuram produktam no spēkā esošā kataloga.

       Jaunu ieinteresēto pircēju kontaktinformācijas saņemšana Kompānijas mājas lapā

       50% atlaide 10 jebkuriem paraudziņiem (skābekļa un dekoratīvā kosmētika + parfimērija + mājas kosmētika)

       50% atlaide nākamā perioda 10 katalogiem

       Nākamā kataloga jaunumi 2 nedēļas pirms to nonākšanas pārdošanā un daudzas citas lietas. 

 Kompānijai ir vēl daudzi interesanti piedāvājumi un dāvanas!

Jums noteikti radās jautājums: lai gūtu papildus ienākumus ar Faberlic un piedalītos visās iepriekš minētajās programmās, vai ir jāmāk daudz pārdot? Patiesībā viss ir pavisam vienkārši:

     Lietojiet produktus ar prieku paši

    Dalieties ar saviem iespaidiem par produktiem un Kompānijas produktu lietošanas rezultātā gūto efektu ar citiem. Viņi paši vēlēsies nopirkt produktus!

 Atcerieties, Jūs taču ne reizi vien ieteicāt saviem draugiem un paziņām Jums iepatikušos filmu, grāmatu vai recepti. Faberlic Kompānijā par produktu ieteikšanu maksā naudu!

Faberlic Konsultanta ienākumi atkarīgi no viņa kvalifikācijas saskaņā ar Kompānijas Mārketinga plānu un tos veido:

   - atlīdzība no Kompānijas no 3 līdz 23 % - tā ir Apjoma atlaide, kas tiek aprēķināta 19 reizes gadā par preču apgrozījuma organizēšanu un darbu ar personīgo grupu

  - ieguvumi, kurus nodrošina piedalīšanās Starta un Uzkrājumu programmās. 

Iegādājoties produktus vismaz 120 EUR vērtībā (50 punkti), Jūs sākat saņemt no Kompānijas atlīdzību par organizēto preču apgrozījumu.

Jo lielāka iepirkumu un pasūtījumu summa, jo vairāk reģistrētu klientu un biznesa partneru, jo lielāka atlīdzība – tas uzskatāmi redzams tabulā. Turklāt Jūs virzīsieties pa Kompānijas karjeras kāpnēm un iegūsiet jaunus statusus. 

Vēl viena iespēja Kompānijā – uzsākt savu biznesu. Ko Jūs teiksiet par regulāriem ikmēneša ienākumiem vismaz 700 – 900 eiro apmērā? Interesants piedāvājums? Noskaidrosim, par ko Faberlic maksā naudu?

Stāstot par Kompānijas priekšrocībām un ienākumu gūšanas iespējām šajā Kompānijā, Jūs ieinteresējat cilvēkus sadarboties ar Kompāniju un veidojat biznesa partneru un produktu patērētāju tīklu. Tādā veidā Jūs organizēsiet preču apgrozījumu. Kompānija aprēķina atlīdzību, bonusus un materiāli stimulē proporcionāli Jūsu ieguldītajām pūlēm.

Pamatienākumi:

   Atlīdzība no Kompānijas no 3 līdz 23 % – tā ir Apjoma atlaide, kas tiek aprēķināta 19 reizes gadā par organizēto preču apgrozījumu un darbu ar Personīgo grupu.

    Direktora bonusi.

 Papildus atlīdzība: 

     Kvalifikācijas bonuss

    Stabilitātes bonuss

    Attīstības bonuss

     Maternitātes un adopcijas bonuss

 Piemēram:

Rubīna Direktora gada ienākumi var sasniegt 125 000 eiro.

Vecākā Nacionālā Direktora ienākumi – no 160 000 eiro gadā.

Faberlic Kompānija – tas nav tikai darbs. Protams, svarīgi, lai Jums būtu labs darbs un pieklājīgi ienākumi. Taču dzīvē ir citas ne mazāk svarīgas lietas. Kompānijā Jūs tiksiet apbalvoti par savu darbu, saņemsiet iespēju ceļot kopā ar kolēģiem. Faberlic – tā ir savienība, kā arī lieliska iespēja kontaktēties ar interesantiem cilvēkiem. 

Kādu palīdzību un atbalstu Jums piedāvās Kompānija?

•      Palīdzības sniegšana darbā ar mājas lapu

      Pilnībā automatizēts bizness: no pasūtījuma līdz detalizētai Jūsu darbības atskaitei

•      Reklāma televīzijā, presē, internetā, vides reklāma

      Programmas un akcijas

      Kompānijas rīkotie pasākumi

      Atskaites un aktuālākā informācija

      Izglītojošā programma Faberlic Pro

Kāpēc jāpasūta produktus vismaz 50 punktu apmērā? Tas ļaus Jums piedalīties Kompānijas Mārketinga plānā un saņemt atlīdzību par preču apgrozījuma organizēšanu un darbu ar Jūsu personīgo grupu. 

Tātad, ar ko sākt? Kādas būs Jūsu pirmās darbības, kad kļūsiet par Kompānijas Konsultantu?

     Iepazīstieties ar katalogu un tajā piedāvātajiem produktiem. Izmēģiniet produktus no katras kategorijas, atrodiet savus iecienītākos līdzekļus. 

     Iepazīstieties ar pircējiem paredzētajiem īpašiem piedāvājumiem un akcijām šobrīd spēkā esošajā katalogā. 

     Noteikti iepazīstieties ar Starta programmas noteikumiem un piedalieties tajā. 

     Parādiet katalogu draugiem un paziņām, pastāstiet par tiem produktiem, kurus Jūs lietojat pats (pati), pastāstiet par saviem iespaidiem.

     Piedāvājiet viņiem iegādāties produktus no kataloga pie Jums, vai reģistrēties Jūsu Personīgajā grupā, kļūt par priviliģēto pircēju vai Konsultantu .

    Veiciet pasūtījumu savā Personīgajā kabinetā mājas lapā 

    Apmaksājiet un saņemiet pasūtījumu.

Vai Jums ir vēlmes, kuras Jūs gribētu realizēt, lai dzīvotu labāk, lai padarītu labāku, košāku, komfortablāku ne tikai savu dzīvi, bet arī savu tuvinieku dzīvi?

Jums ir lieliska iespēja to izdarīt kopā ar tik spēcīgu, uzticamu un veiksmīgu biznesa partneri kā Faberlic Kompānija!

Laipni lūdzam Faberlic! 

Reģistrācija Faberlic:  https://bit.ly/2tUJ4nP

Lapā izmantoti materiāli no oficiālās Faberlic  mājaslapas.

 .