JAUNUMI  

VISI UZ PLUDMALI! JAUNUMI 8. KATALOGĀ

Tāda dzīvesspara mums sen nav bijis! Kad dzīve – tā ir kustība, bet tiekšanās pēc sava sapņa piepildīšanas - tas ir neatlaidīgs ikdienas darbs,  nepieciešams atmiņā paliekošs grims. Jauno SPORT&plage līniju, kas lieliski piemērota karstām dienām un aktīvai atpūtai, piedāvā dziedātāja Jeļena Temņikova! 

"SANREMO": MODE ŠEIT VIENMĒR IR LIELĀ CIEŅĀ

Sagaidi ultramodernus modeļus, kas lieliski piemēroti nēsāšanai ikdienā un kurus caurstrāvo Itālijas gars. Šovasar stilīgie salikumi  un klasiskie motīvi jaunā skanējumā būs jo sevišķi aktuāli! Faberlic jaunajā apģērbu un aksesuāru kolekcijā Tu itin viegli atradīsiet savai gaumei un figūrai piemērotu modeli, jo šajā kolekcijā iekļauta universāla krāsu palete, cēli heraldiski ornamenti, dzīvnieku raksta apdrukas un kustības neierobežojoši modeļi.

OMULĪBAS KRĀSA

Tavās mājās viss ir pēc Taviem noteikumiem! Maigi toņi, dabīgi materiāli, patīkamas tekstūras – tas viss apņems Tevi ar rūpēm un uzmanību, un Tu jutīsies kā mīļotā cilvēka ciešos apskāvienos. Miers, drošības sajūta, komforts - šādi noteikumi valda mājās, kurās rodas vēlme palikt uz visiem laikiem! Faberlic elektroniskajā katalogā iekļautā jaunā mājas apģērbu kolekcija  palīdzēs atrast savu sievišķības un omulības ideālu par pievilcīgu cenu.

PAŅEM KOMFORTU LĪDZI CEĻĀ! JAUNUMI NO "EXPERT PHARMA" LĪNIJAS

Ātra ķermeņa kopšana var būt efektīva! Sagaidi jaunumus, kas būs piemēroti veiksmīgiem ceļojumiem, jo šo produktu izveides laikā tika ņemts vērā katrs sīkums. Hipoalerģiskās mitrās salvetes bez spirta saudzīgi attīra, novērš nepatīkamus aromātus, tās var ērti paņemt līdzi ceļojumos, kā arī tās ir lieliski piemērotas ikdienas lietošanai.  

SVAIGĀKAM SKATIENAM

Kāda būs jaunā sezona un kādās krāsās tā paliks Tavā atmiņā? Tas jāizlemj Tev pašai! Izmēģini Faberlic saulesbriļļu jaunās formas un modernos krāsu salikumus.

LABU CEĻAVĒJU! 

Sagaidi svaigu jūras aromātu, kas ir Atlantijas okeāna vēsās brīzes pārpilns.

JAUNS ĀDAS MITRINĀŠANAS VEIDS NO "BEAUTYLAB" LĪNIJAS!

Folijas maska "Mitrināšana un barošana" lieliski piemērota sausai un mitrumu zaudējušais ādai.  

KURŠ IR GALVENAIS VIRTUVĒ? JAUNUMS NO "DOM FABERLIC" LĪNIJAS

Koncentrēts līdzeklis trauku mazgāšanai - pārdošanas hīts un to saimnieču iecienītākais produkts, kurās rūpējas par savas ģimenes veselību. 

MONO ACU ĒNAS: SEZONAS AKTUĀLĀKĀ MODES TENDENCE!

Sarīko krāsu terapijas seansu, izmantojot Faberlic metodi: izveido grimu šosezon tik aktuālajos dabiskos toņos, lai izskatītos lieliski jebkurā situācijā. 

BIEZĀKI UN KUPLĀKI MATI!

Atjauno mitruma līdzsvaru no iekšpuses un skaties, kā mati kļūst mirdzošāki, elastīgāki un apjomīgāki! 

Lapā izmantoti materiāli no oficiālās Faberlic  mājaslapas.

 .