Faberlic katalogs

Sagaidi sulīgām krāsām bagāto rudeni! Tevi gaida Faberlic jaunais katalogs un tā spilgtie atklājumi. 

"Premium" kolekcija iepriecināja modernu krāsu cienītājus. Šeit ir gan modernā violetā krāsā, gan romantiskā rozā krāsa, gan kontrastējošā spilgti dzeltenā krāsa, kas ļaus izveidot stilīgus krāsu salikumus! Šīs krāsa neļaus garlaikoties un iedvesmos nestandarta risinājumiem, kas lieliski iekļausies ikdienas garderobē. Meklē kolekcijā modeļus meitenēm un, protams, modeļus no 42. līdz 60. izmēram.        

Bezvīļu apakšveļa - tā vienmēr izskatās nevainojami un eleganti, kā arī tā ir universāla, jo ir piemērota jebkura vecuma un komplektācijas sievietēm. Komfortablie modeļi ir nemanāmi pat zem augumam pieguļoša svētku un ikdienas apģērba, kā arī neatstāj "pēdas" uz ādas un palīdz noregulēt pareizu siltumapmaiņu. Meklē jaunos modeļus no kokvilnas un mikrošķiedras baltā, melnā un bēšā krāsā!

Jaunumi visiem tiem, kas tagad aktīvi meklē kaut ko siltāku ziemai – sievietēm, vīriešiem un bērniem paredzētā termoveļa ar uzkārsumu. Tās iekšpusē izvietotais plūksnainais slānis maksimāli saglabā ķermeņa temperatūru, taču laiž cauri gaisu un uzsūc mitrumu. Šādā apakšveļā ir ērti doties ilgās pastaigās, atpūsties tālu projām no civilizācijas un pat aktīvi sportot svaigā gaisā.

Kas jauns ādas kopšanas jomā? Divi universāli produkti, kas ir aktuāli visu gadu! "iSeul" līnijā – mitrinošs gels-transformeris ar gliemežu sekrētu - mucinu (0875), bet "Expert" kolekcija papildināta ar atvēsinošu masāžas veltnīti (11868) – alternatīva klasiskajai sejas mazgāšanai ar ledu. 

Iepirkšanās solās būt rudenīgi omulīga - izbaudi atlaides jaunajā katalogā un atceries kaut ko iegādāties ar kuponu, kuru Tu saņēmi par pirkumiem iepriekšējā kataloga darbības laikā! Akcijā piedalās produkti, kas atzīmēti ar īpašu zīmīti. Savukārt par katriem pasūtījumā iekļautajiem 17,99 € – jauna atlaide 50% apmērā, kosmētikas un parfimērijas produktu iegādei 16. katalogā. Izdevīgus pirkumus! 

Iepērcies ar prieku!

Spied uz attēla!

Faberlic Katalogs 15/2019Faberlic Katalogs 15/2019

Patīkamu iepirkšanos!

 

Lapā izmantoti materiāli no oficiālās Faberlic  mājaslapas.

 .