SKAISTUMA NOSLĒPUMI

Pavasaris-"ģenerālā tīrīšana" vajadzīga arī tavai sejas ādai....

 Pavasarī veicam mājas ģenerālo tīrīšanu!
Veiksim "ģenerālo tīrīšanu" arī savai sejas ādai!
Pīlings – tā ir īpaša ādas attīrīšanas procedūra, kā rezultātā tiek novērsti nelīdzenumi, pat sīkās grumbiņas, un seja burtiski atjaunojas. Veicot pīlingu, tiek noņemts ādas virsējais pārragojušais un novecojušo šūnu slānis, un tiek „ieslēgti” atjaunošanās procesi, ievērojami uzlabojot ādas elastīgumu.

    Ķīmiskos pīlingus var veikt no pusaudžu vecuma līdz sirmam vecumam. Procedūras laikā notiek ādas atlobīšana, stimulācija, mitrināšana, pretiekaisuma un antioksidantu, kā arī regulējoša darbība un pigmentācijas normalizācija. Vienlaikus tiek veicināta dermas stimulācija, kā rezultātā notiek ādas izlīdzināšanās.
Sejas ādas pīlings ir viena no procedūrām, kas obligāti jāveic rudenī un pavasarī.


Kas ir ķīmiskais pīlings?

   No visiem pīlinga veidiem visnekaitīgākais, vieglāk veicamais un lieliskus rezultātus uzrādošs ir virsmas ķīmiskais pīlings. Ķīmiskais pīlings (slīpēšana) – tā ir ādas epitēlija virsējo slāņu noņemšanas procedūra ar vāju skābes šķīdumu palīdzību, kas nepieciešama tās defektu profilaksei un korekcijai.
Skābes nodrošina vienmērīguatmirušo šūnu nolobīšanu, kas veicinaādas atjaunināšanu, stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, stimulē aktīvu jauno šūnu parādīšanos.Rezultātā uzlabojas ādas tonuss un elastība.


Kādas skābes iekļautas ķīmiskā pīlinga sastāvā?


   Viens no vispopulārākajiem ingredientiem kosmētikas produktos ir АНА-skābes (alfahidroksiskābes).
Vispopulārākā AHA ir glikola, piena, citronu, ābolu un vīna skābe:
Glikoskābi iegūst no cukurniedrēm. Tai ir vismazākā molekula no visām AHA, kas nodrošina tai augstas caurlaidības spējas. Izņemot visu iepriekšminēto glikolskābei piemīt hiperpigmentāciju mazinošas īpašības.
Pienskābe ir skābpiena, jogurta, melleņu, pasifloras, kļavu sīrupa, ābolu, tomātu sulas un vīnogu sastāvā. Piemīt izteikta mitrinoša un noloboša iedarbība.

Citronskābe ir citrusaugļu (citrona, laima, greipfrūta, apelsīna) sastāvā. Tā lieliski balina ādu. Ādas balināšanas efekts vēl vairāk pastiprinās, ja sastāvā iekļauta vīnskābe. Citronskābei piemīt antioksidantu un baktericīdas īpašības.
Ābolskābe sastopama daudzos augļos, jo sevišķi ābolos un tomātos. Izņemot ādas nolobīšanu, tā stimulē šūnas, pastiprinot to metabolismu.

Vīnskābi sastur nobriedušas vīnogas, vecs vīns, apelsīni. Vīnskābei piemīt balinoša, mitrinoša un noloboša iedarbība.Uzklājot uz ādas AHA-skābes (alfahidroksiskābes), tām raksturīganoloboša, mitrinoša, pretiekaisuma un antioksidantu iedarbība, vienlaicīgi stimulējot kolagēnu ādā.

Ādu nolobošā AHA-skābju iedarbība skaidrojama ar korneocītu sasaistes spēju pavājināšanos raga slānī. Atbildot uz pastiprināto lobīšanos, tiek aktivizēta bazālā slāņa šūnu dalīšanās.Tādējādi, AHA-skābju iedarbības rezultātā epiderma kļūst plānāka, savukārt derma paliek biezāka. AHA-skābes "izšķīdina" lipīdu starpšūnu "cementu" – vielu, kas saāķē epidermas šūnas un atvieglo atmirušo šūnu noņemšanu no ādas virsmas.
Šī procedūra stimulē atjaunošanās procesu un paātrina epidermas atjaunināšanu: raga slānis kļūst daudz tvirtāks un elastīgāks, bet uz ādas tiek izlīdzinātas nelielas grumbiņas. AHA-skābēm piemīt atbalinoša, mitrinoša un noloboša iedarbība.

 Kas ir mikrodermabrāzija?

Mikrodermabrāzija – tā ir ādas mehāniskas slīpēšanas procedūra, kas ļauj noņemt vecās, atmirušās šūnas, kas uzkrājušās uz ādas virsmas, kā arī tiek stimulēta jaunu un veselu šūnu parādīšanās.
Kam paredzēt pīlinga programma?
Ādas virsmas ķīmiskā pīlinga un mikrodermabrāzijas procedūra paredzēta jebkuram ādas tipam. 
Expert līnijas princips – atrisināt problēmu ātri, efektīvi, nekaitīgi un droši, bez komplikācijām un blakusparādībām, neizmantojot radikālas metodes.

1. Ķīmiskais pīlings ar АНА-skābēm (art. 1068 . АНА (alfa-hidroskābes, koncentrācija 9%) izšķīdina atmirušās šūnas un noskalo tās no ādas virsmas.
2. Mikrodermabrāzija un enzīmu mikropīlings (art. 1069). Noņem atmirušās šūnas,noslīpē ādas virsmu un uzlabo mikrocirkulāciju.
3. Krēms SOS-terapija un atjaunošana ar SPF 8 (art. 1070).
Nomierina ādu, novērš apsārtumu, mazina diskomforta sajūtu.

Ieteicams gan vīriešiem gan sievietēm jebkurā vecumā.

Jautājums Faberlic ekspertam: Man ir 18 gadi, vai es varu lietot Expert līniju (ķīmiskais pīlings ar АНА skābēm ). Kā tos lietot šādā vecumā?
Eksperta atbilde: 
Runājot par ķīmiskā pīlinga programmu ar AHA skābēm , tam ir efektīvs rezultāts, ja tiek lietots viss līdzekļu komplekss un tik bieži, cik nepieciešams.
Jums ieteicams lietot šos līdzekļus 1 reizi nedēļā, vai arī tad, ja nepieciešams nekavējoties uzlabot sejas ādas toni. Ekspozīcijas laiks — no 5 līdz 10 min. atkarībā no ādas jutīguma. Šos līdzekļus labāk lietot vakarā. Ielāgojiet, ka pēc pīlinga jāaizsargā ādu ar saules aizsarglīdzekļiem ar SPF 30, kā arī jāizvairās no tiešo saules staru nokļūšanas uz sejas ādas.

Rezultāts pēc Expert līnijas lietošanas:

-mirdzošs, vienmērīgs sejas tonis
-gluda ādas virsma
-nav nekādu grumbu un grumbiņu
-poras kļuvušas nemanāmas
-ādai nav pigmenta plankumu

Meistarklase: ietekumi un lietošana
Lai veiktu ādas atjaunošanas procedūru, Jums būs nepieciešams Expert līnijas līdzekļu komplekts, kas paredzēts lietošanai mājas apstākļos.
Ādas atjaunošana sastāv no vairākiem posmiem, kuru secīgas un rūpīgas izpildes gadījumā, procedūra būs noritējusi veiksmīgi un būs iegūti pamanāmi ādas uzlabojumi:
ādas attīrīšana;
ķīmiskā pīlinga uzklāšana uz ādas;
ķīmiskā pīlinga noņemšana;
mikrodermabrāzijas pīlinga uzklāšana (viegla masāža);
pīlinga noņemšana;
ādas kopšana pēc pīlinga (krēma uzklāšana).
Ķīmisko pīlingu un mikrodermabrāziju var veikt uz jebkura ādas apgabala: seja, kakls un dekoltē zona. Vēl to var izmantot roku ādas atjaunošanai. Šī programma ir samērā vienkārša un viegli veicama. Galvenais – precīzi ievērot mūsu rekomendācijas.

Ķīmiskā pīlinga un mikrodermabrāzijas procedūru vēlams veikt vakarā neatkarīgi no gadalaika. Pēc procedūras vajadzētuizvairīties no tiešo saules staru iedarbības un uzklāt noteiktā kārtībā nomierinošu, atjaunojošu un mitrinošu krēmuExpert SOS-Terapija ar SPF 8.

Neuzklāt līdzekli ap acīm un uz lūpu ādas. Ja līdzeklis iekļūst acīs vai deguna gļotādā, nekavējoties izskalot ar vēsu ūdeni. Nekādā gadījumā neuzklāt līdzekli uz kairinātas vai bojātas ādas, kā arī tad, ja Jums individuāla receptūras sastāvā iekļauto līdzekļu nepanesamība.

Ķīmiskā pīlinga un mikrodermabrāzijas procedūras efektivitāte un rezultāts atkarīgs no programmas lietošanas regularitātes. Kursa ilgums un procedūru skaits atkarīgs no vecuma, ādas stāvokļa un rezultāta, kuru Jūs vēlaties iegūt. Tai pat laikā ielāgojiet, ka vecuma kategorijā "45+" šūnu reakcija uz pīlingu ir mazāk aktīva, nekā 20-30 gadu vecumā. Tāpēc, tikai regulāri lietojot programmu ilgstošā laika periodā, izdosies panākt pamanāmu ādas virsmas un tās tekstūras uzlabošanos.
Jo agrāk Jūs sāksiet veikt ādas virsmas pīlingu ar АНА skābēm un mikrodermabrāziju, jo labāks būs ādas defektu korekcijas efekts, kā arī tiks veikta ādas novecošanās profilakse.

Esiet skaistas!


Lapā izmantoti materiāli no oficiālās Faberlic  mājaslapas.

 .