SKAISTUMA NOSLĒPUMI

ĻAUJIES PĀRVĒRTĪBĀM!


Izmanto programmu, lai atbrīvotos no nelīdzenas ādas, padarītu poras mazāk pamanāmas, atsvaidzinātu sejas krāsu, palīdzētu ādai atgūt elastību un novērstu novecošanas pazīmes. 

А solis. Ķīmiskais pīlings ar AHA skābēm (1218) noņem sausās ādas šūnas.

В solis. Enzīmu mikropīlings (1228) padara līdzenāku ādas virsmu un uzlabo mikrocirkulāciju. 

С solis. SOS terapija un atjaunošana ar peptīdiem (1217) – nomierina ādu, novērš apsārtumu un mazina diskomforta sajūtu!

Attīrošās putas ar enzīmiem (1219) noņems sausās ādas šūnas, atsvaidzinās un padarīs vienmērīgāku sejas krāsu. Lieto katru dienu: vienu pašu un kopā ar citiem produktiem no šīs programmas.

Ķīmiskais pīlings ar AHA skābēm no Expert Active Renewal līnijas

 "Mirdzums un ādas atjaunošana" programmas pirmais solis (salonos veicamās mikrodermabrāzijas un ķīmiskā pīlinga procedūras alternatīva). Noņem sausās epidermas šūnas no ādas virsmas. Izlīdzina ādas reljefu, novēršot nelīdzenu un raupju virsmu. Sašaurina poras. Atsvaidzina sejas ādas toni. Ievērojami uzlabo ādas ārējo izskatu. Piemērots visiem ādas tipiem, izņemot ļoti jutīgu vai bojātu ādu.

Rezultāts: mirdzošs, vienmērīgs sejas ādas tonis, gluda ādas virsma bez krunciņām.

Mikrodermabrāzija un enzīmu pīlings 

 "Ādas mirdzums un atjaunošana" programmas otrais solis (alonos veicamās mikrodermabrāzijas un ķīmiskā pīlinga alternatīva). Līdzeklis ir lieliska mikrokristālu dermabrāzijas (mehāniskais aparātu pīlings) alternatīva. Padara līdzenāku ādas virsmu. Noņem sausās ādas šūnas. Uzlabo sejas krāsu. Dziļi attīra poras. Novērš ādas raupjumu pēc ķīmiskā pīlinga. Piemērots visiem ādas tipiem, izņemot ļoti jutīgu vai bojātu ādu.

Rezultāts: tiek izlīdzinātas nelielas krunciņas, izzūd akne "pēdas", tiek sašaurinātas poras. 

Krēms SOS-terapija un atjaunošana SPF 8 

"Mirdzums un ādas atjaunošana" programmas trešais solis (salonos veicamās mikrodermabrāzijas un ķīmiskā pīlinga alternatīva). Atjauno ādu pēc mikrodermabrāzijas un pīlinga procedūras. Nomierina to, mazina diskomforta sajūtu. Samazina ādas jutību. Aizsargā to no UV-staru kaitīgās ietekmes. “Salāpa“ bojātās epidermas daļas.

Veikto pētījumu rezultāti*

Muskuļu atslābināšana, kas ir atbildīgi par mīmisko krunciņu parādīšanos jau 2 stundas pēc krēma uzklāšanas: 100%.

Jutība pret apkārtējās vides kairinošiem faktoriem (termiska, mehāniska un ķīmiska iedarbība) jau pēc 2 stundām samazinās par 21%.

Proendiorfīnu sintēze palielinās par 130%.

* Pētījumu rezultātus iesniedza Sederma laboratorija (Francija).

Attīrošas putas ar enzīmiem:

Gaisīgās krēmveida putas maigi attīra, noņem sausās ādas šūnas no ādas virsmas, padarot to samtaini maigu.  

Atsvaidzina un padara vienmērīgāku sejas ādas toni. 

Piemērotas jebkuram ādas tipam.

Var izmantot jebkurā gada laikā. 

Piemērotas ikdienas lietošanai.


Ķīmisko pīlingu un mikrodermabrāziju var veikt uz jebkura ādas apgabala: seja, kakls un dekoltē zona. Vēl to var izmantot roku ādas atjaunošanai. Šī programma ir samērā vienkārša un viegli veicama. Galvenais – precīzi ievērot mūsu rekomendācijas.

Ķīmiskā pīlinga un mikrodermabrāzijas procedūru vēlams veikt vakarā neatkarīgi no gadalaika. Pēc procedūras vajadzētu izvairīties no tiešo saules staru iedarbības un uzklāt noteiktā kārtībā nomierinošu, atjaunojošu un mitrinošu krēmuExpert SOS-Terapija ar SPF 8.

Neuzklāt līdzekli ap acīm un uz lūpu ādas. Ja līdzeklis iekļūst acīs vai deguna gļotādā, nekavējoties izskalot ar vēsu ūdeni. Nekādā gadījumā neuzklāt līdzekli uz kairinātas vai bojātas ādas, kā arī tad, ja Jums individuāla receptūras sastāvā iekļauto līdzekļu nepanesamība.

Ķīmiskā pīlinga un mikrodermabrāzijas procedūras efektivitāte un rezultāts atkarīgs no programmas lietošanas regularitātes. Kursa ilgums un procedūru skaits atkarīgs no vecuma, ādas stāvokļa un rezultāta, kuru Jūs vēlaties iegūt. Tai pat laikā ielāgojiet, ka vecuma kategorijā "45+" šūnu reakcija uz pīlingu ir mazāk aktīva, nekā 20-30 gadu vecumā. Tāpēc, tikai regulāri lietojot programmu ilgstošā laika periodā, izdosies panākt pamanāmu ādas virsmas un tās tekstūras uzlabošanos.


Jo agrāk Jūs sāksiet veikt ādas virsmas pīlingu ar АНА skābēm un mikrodermabrāziju, jo labāks būs ādas defektu korekcijas efekts, kā arī tiks veikta ādas novecošanās profilakse.


Lapā izmantoti materiāli no oficiālās Faberlic  mājaslapas.

 .