IESPĒJAS AR FABERLIC


IENĀKUMI UN TO AVOTI

Jūs varat attīstīt savu biznesu un palielināt ienākumus vairākos veidos. Katra konsultanta ienākumi veidojas no divām daļām:

Ienākumi no tiešās pārdošanas;
Atlīdzība par savas struktūras darbu saskaņā ar mārketinga plānu (Apjoma atlaide un bonusi).
Pirmajā gadījumā jūs īstenojat "tiešo pārdošanu" un saņemat tīro peļņu 35% apmērā, ko veido konsultanta cenas un katalogā norādītās produkta cenas starpība.

Otrajā gadījumā jūs veidojat savu struktūru – komandu, ar kuru strādājat kā Darbaudzinātājs. Tai pat laikā jūs saņemat peļņu ne tikai no personīgās pārdošanas, bet arī no savas grupas konsultantu pārdošanas apjoma. Palielinoties konsultantu skaitam grupā un viņu pārdošanas apjomiem, palielinās arī jūsu ikmēneša atlīdzība par efektīvu darbu ar savu struktūru.

Pats efektīvākais veids – tas ir apvienot šīs abas pieejas.
Izmantojiet visas iespējas, kuras piedāvā Faberlic kompānija! Jūs virzāties uz augšu pa panākumu kāpnēm, iegūstat jaunu pieredzi, attīstieties kā profesionālis, uzlabojat savu labklājības līmeni. Tas ir ceļš pretī īstiem panākumiem un augstiem ienākumiem!

Jo vairāk jūs piesaistīsiet jaunos konsultantus, jo vairāk jums būs konsultantu;
Jo vairāk jums būs konsultantu, jo vairāk klientu būs jūsu grupai;
Jo vairāk klientu, jo vairāk pasūtījumu, bet tas nozīmē, ka palielināsies pārdošanas apjoms struktūrā;
Jo lielāks pārdošanas apjoms struktūrā, jo lielāki jūsu ienākumi.
Tātad, jūsu ienākumi kā līderim - tie ir:

Peļņa no personīgās pārdošanas;
Apjoma atlaide;
Kvalifikācijas bonusi;
Direktora bonusi;
Stabilitātes bonuss;
Maternitātes bonuss;
Adopcijas bonuss;
Bonuss par ātru startu;
Attīstības bonuss.

KAS IR FABERLIC KONSULTANTS

Faberliс Konsultants – tas ir cilvēks, kas izlēmis mainīt savu dzīvi uz labo pusi un izveidot veiksmīgu biznesu tiešās pārdošanas jomā. Konsultants saņem no kompānijas jaunas zināšanas par skaistumkopšanas mākslu, par stilu, kā arī par to, kā padarīt savu mājokli omulīgu, un padalīties ar šīm zināšanām ar citiem. 

Būt Konsultantam – tas nozīmē justies līderim un sava likteņa saimniekam. Saņemot vispusīgu atbalstu no sava Konsultanta-Darbaudzinātāja un kompānijas, jūs varat:

Uzzināt visu par ādas kopšanu, grimu, modi un jaunākajām tendencēm, mājokļa kopšanu un veselīgu dzīves veidu.
Lieliski izskatīties un dāvāt skaistumu visiem, kas vēlas mainīt pasauli, sākot ar sevi.
Sajust, kā nelieli ikdienas soļi, virzoties pretī savam mērķim palīdz sasniegt iespaidīgus rezultātus.
Izvirzīt lielus mērķus un redzēt, ka dienu pēc dienas tie tiek sasniegti!
Iegūt līdera iemaņas un kļūt par savas komandas Darbaudzinātāju – visiem, kurus uzaicinājāt iesaistīties biznesā jūs un jūsu Konsultanti.
Dāvāt cilvēkiem iespēju īstenot sapņus un palīdzēt tiem realizēties dzīvē.
Iemācīties saskatīt talantus un palīdzēt ikvienam atklāt savu potenciālu.
Pievienojieties veiksmīgu cilvēku komandai un sāciet virzīties pretī sapnim jau šodien!

BIZNESS "NO NULLES"

Ikviens no mums vismaz reizi ir dzirdējis, cik grūti uzsākt savu biznesu: jāatrod investorus, jāizveido sākuma kapitālu vai jāpaņem kredītu bankā, jāriskē ar saviem vai svešiem naudas līdzekļiem… Faberlic piedāvā jums 21. gadsimta biznesu – bez investīcijām un riska.

Faberlic piedāvā bezmaksas reģistrāciju, tāpēc viss, kas jums nepieciešams, lai uzsāktu biznesu, – jāaizpilda anketu mājas lapā, jāsaņem individuālo reģistrācijas numuru un paroli, lai varētu ieiet personīgajā kabinetā!

Bizness ar Faberlic – tas ir jūsu ieguldījums nākotnē. Interneta un sociālo tīklu laikmetā attīstīsies tikai bizness ar cilvēka seju, kas balstīts uz savstarpējām attiecībām, bizness, kurā cilvēki ir aizrāvušies ar savu darbu un pārstāv savienību, biznesu, kur līderi neslēpj veiksmes noslēpumus un ar prieku dalās ar savām zināšanām ar citiem.

TŪLĪTĒJA PEĻŅA

Ieguvums no reģistrēšanās Faberlic redzams uzreiz. Pat tad, ja neveiksiet papildus darbības, jūs uzreiz sāksiet pelnīt, jo ģimenes budžeta taupīšana – tas vien jau nav mazsvarīgs faktors! Saskaitiet, cik naudas jūs katru dienu tērējat tādām lietā, kā sejas krēmi, zobu pasta, veļas pulveris vai trauku mazgāšanas līdzeklis…

Ja jūs to visu iegādāsieties ar VIP-pircēja atlaidi, tad jums paliks pāri nauda, lai palutinātu sevi un savus mīļos ar patīkamiem nieciņiem, kā arī sakrāt daudz nopietnākiem mērķiem.

Taču tad, ja jūs piedāvāsiet iegādāties Faberlic produktus jūsu draugiem, kaimiņiem un darba kolēģiem, jūsu ienākumi palielināsies vēl vairāk, jo starpība starp kataloga cenu un Konsultanta cenu kļūs par jūsu pastāvīgo peļņu. Katrs produktu, kuru no jums iegādāsies, sniegs jums tūlītēju peļņu līdz 35% no tā cenas katalogā!

NEIEROBEŽOTI IENĀKUMI

Jūsu paši izlemsiet, kādi būs jūsu ienākumi. Ar Faberlic tiem praktiski nav nekādu robežu. Tikai no jūsu mērķtiecības un jūsu sapņiem atkarīgs tas, cik jūs pelnīsiet.

Šeit jūs varēsiet sasniegt tādu dzīves līmeni, par kādu vienmēr sapņojāt: nodrošināt sev un saviem bērniem pienācīgu nākotni, ceļot pa pasauli, pirkt visu, kas jums patīk, iegādāties nekustamo īpašumu un dāvināt saviem mīļajiem lieliskas dāvanas.

Faberlic paredzēti neskaitāmi izaugsmes pakāpieni, katrā no kuriem jūs gaidīs pienācīga atlīdzība un jauni horizonti. Jums tiek piedāvāti divi ienākumu varianti: no tūlītējas atlaides produktiem līdz savai pārstāvniecībai jebkurā pasaules valstī. Faberlic iespējams realizēt jebkurus jūsu plānus!

BRĪVS GRAFIKS

Faberlic nav priekšnieku un padoto, šeit katrs pats izlemj, kādu vietu viņa dzīvē ieņems šis bizness. Jūs tērējat tieši tik daudz laika, cik esat gatavi veltīt sava biznesa attīstībai.

Vai Faberlic kļūs par jūsu hobiju, vai arī jūs vēlēsieties sasniegt tik tiešām lielus augstumus ar neierobežotu ienākumu iespējām – tas jāizlemj jums. Mūsdienu pasaulē arvien vairāk kompāniju piedāvā radošās izaugsmes iespēju bez stingriem nosacījumiem. Tikai jūs zināt savas vajadzības un varēsiet novērtēt, cik daudz pūļu esat gatavi veltīt savu izvirzīto mērķu sasniegšanai, kurā dienas laikā jums ērtāk nodarboties ar savu biznesu un kur vislabāk to attīstīt.

Satikties ar draudzenēm kafejnīcā, rīkot meistarklases ādas kopšanas un grima izveides jomā pie sevis mājās vai birojā, kuru jūs varat atvērt ar Darbaudzinātāja palīdzību, dalīties ar jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem sociālajos tīklos vai ar e-pasta vēstuļu sūtīšanas palīdzību – tas jāizlemj jums. Lai arī kādu attīstības veidu jūs neizvēlētos, jūs saņemsiet vispusīgu atbalstu!

LIELISKAS DARBA IESPĒJAS

Katru gadu tūkstošiem cilvēku kļūst skaistāki un laimīgāki, pateicoties tam, ka lieto Faberlic kosmētiku. Daudziem no viņiem iepazīšanās ar Konsultantu kļuva par īstu dāvanu. Kāds beidzot atrada savu ideālo produktu, kāds kļuva par dažiem gadiem jaunāks un ieguva savu stilu, bet kādas cits ieguva jaunas iespējas un spēja nodrošināt sev pienācīgu nākotni.

Piedāvāt cilvēkiem kvalitatīvu produktu ir viegli un patīkami. Šeit palielinās ne tikai jūsu ienākumi, bet arī zināšanu un prasmju profesionālais līmenis. Faberlic jūs nekad nestāvat uz vietas un varat nepārtraukti attīstīties: būt lietas kursā par jaunākajām tendencēm skaistumkopšanas un jauno tehnoloģiju jomā, iegūt komandas izveidei nepieciešamās zināšanas, attīstīt savas līdera īpašības.

Skaistumkopšana, jaunas iepazīšanās, nepārtraukta izaugsme un brīvības sajūta kļūst par uzticamiem sabiedrotiem visiem, kas izlēmuši sākt savu biznesu ar Faberlic.

 

Lapā izmantoti materiāli no oficiālās Faberlic  mājaslapas.

 .